Jdi na obsah Jdi na menu

Harmonogram školy 2020/2021

1. 9. 2018

Harmonogram školy 2020 – 2021

Začátek školního roku

1. 9. 2020

úterý

Pedagogické rady

 

25. 8. + 31. 8. 2020

11. 11. 2020

25. 1. 2021

14. 4. 2021

23. 6. 2021

úterý + pondělí

středa

pondělí

středa

středa

Provozní porada

23. 9. 2020

21. 10. 2020

2. 12. 2020

6. 1. 2021

10. 2. 2021

10. 3. 2021

19. 5. 2021

středa

středa

středa

středa

středa

středa

středa

Třídní schůzky

1. 10. 2020

12. 11. 2020

15. 4. 2021

čtvrtek

čtvrtek

čtvrtek

Podzimní prázdniny

29. + 30. 10. 2020

čtvrtek + pátek

Vánoční prázdniny

23. 12. 2020 – 31. 12. 2020

vyučování začíná 4. 1. 2021

středa – čtvrtek

pondělí

Uzavření klasifikace za I. pol.

22. 1. 2021

pátek

I. pololetí končí

28. 1. 2021

čtvrtek

Pololetní prázdniny

29. 1. 2021

pátek

Jarní prázdniny

22. 2. – 28. 2. 2021

pondělí - neděle

Velikonoční prázdniny

1. 4. 2021

čtvrtek

Uzavření klasifikace za II. pol.

22. 6. 2021

úterý

II. pololetí končí

30. 6. 2021

středa

Hlavní prázdniny

1. 7. – 31. 8. 2021

čtvrtek - úterý

Vánoční besídka

11. 12. 2020

pátek (17 hodin)

Vánoční dílny

21. 12. 2020

pondělí

Ples

30. 1. 2021

sobota

Zápis do 1. tříd

26. 4. 2021

pondělí

Den Země

23. 4. 2021

pátek

Besídka ke Dni matek

9. 5. 2021

neděle

LVZ 2. stupeň

10. 1. – 15. 1. 2021

neděle - pátek

Výlety 1. – 9. tříd

červen

 

Výuka plavání 1. – 4. třídy

jaro 2021

 

 

Personální obsazení pro školní rok 2020/2021

 

Ředitel školy: Mgr. Tomáš Vintr

 

Zástupkyně ředitele: Mgr. Hana Buchtová

 

Výchovná poradkyně: Mgr. Karla Cabalová

 

Třídní učitelé – I. stupeň: 

                                  

I. třída                         Mgr. Jana Kolmačková

     

II. třída                        Mgr. Karla Cabalová

          

III. třída                       Mgr. Zdeňka Bejčková

                              

IV. třída                      Mgr. Hana Plisková

                                              

V. třída                       Mgr. Kateřina Veselá

                    

Třídní učitelé – II. stupeň:

 

VI. třída                      Mgr. Ondřej Buš

     

VII. třída                     Mgr. Martina Pekárková

 

VIII. třída                    Mgr. Eva Veselá 

                                                   

IX. třída                      Mgr. Ivana Hallová

 

Netřídní učitelé: Mgr. Lukáš Zouhar, Mgr. Taťána Novotná

 

Vychovatelky – ŠD: Lucie Pernicová, Ing. Bohumila Ševčíková 

 

Asistentka pedagoga: Martina Vašíčková

 

Metodik informačních a komunikačních technologií (metodik ICT):

 

Mgr. Tomáš Vintr, Mgr. Lukáš Zouhar   

 

Kariérní poradkyně: Mgr. Martina Pekárková

 

Provozní zaměstnanci:

 

Helena Sehnalová                         administrativní pracovnice, mzdová účetní, finanční účetní

 

Helena Hrubá                                  vedoucí školního stravování

 

Libor Šenk                                       školník

 

Zdeňka Tesařová                            kuchařka

 

Soňa Tihelková                               kuchařka   

                          

Věra Šíblová                                   uklízečka

 

Kateřina Jakubcová                        uklízečka