Jdi na obsah Jdi na menu

Aktuální informace

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

I nadále sbíráme víčka z PET lahví, která momentálně pomáhají Vojtíškovi. Prostředky, které z víček Vojtíškova rodina dostane využije na nákup jídelní sedačky a léčebný pobyt v Klimkovicích.

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Akce  a události v nejbližší době :

28.06.2018 - OÚ Lipovec - 16:00 - přijetí nejlepších žáků školy starostou obce

28.06.2018 - OÚ Lipovec - 17:00 - rozloučení s 9. třídou

29.06.2018 - slavnostní ukončení školního roku 2017/18, předání vysvědčení

03.09.2018 - slavnostní zahájení školního roku 2018/19

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Umístění žáků 9. třídy – střední školy – školní rok 2017/2018

 

 

Alexandr Pavel Bartes – Gymnázium a Střední odborná škola zdravotnická a ekonomická Vyškov, Komenského 16/5, 682 01 Vyškov, obor – gymnázium

Patrik Cabal – Vyšší odborná škola ekonomická a zdravotnická a Střední škola Boskovice, Hybešova 53, 68001 Boskovice, obor – informační technologie

Bronislav Hampl – Sigmundova střední škola strojírenská, Jana Sigmunda 242, 783 49 Lutín, obor - nástrojař 

Radek Piňous – Střední průmyslová škola Jedovnice, Na Větřáku 463, 679 06 Jedovnice, obor – strojírenství

Radek Trávníček – Gymnázium Rájec – Jestřebí, Komenského 240, 679 02 Rájec- Jestřebí, obor – gymnázium

Vojtěch Zouhar – Střední průmyslová škola stavební Brno, Kudelova 1855/8, 662 51 Brno, obor – stavebnictví

 

 

Sabina Papaya Gómezová – Obchodní akademie a Střední zdravotnická škola Blansko, Nad Čertovkou 18, 678 01 Blansko, obor – obchodní akademie

Sára Grycová – Obchodní akademie a Střední zdravotnická škola Blansko, Nad Čertovkou 18, obor – obchodní akademie

Anna Jarůšková – Střední odborné učiliště tradičních řemesel a Vyšší oborná škola, Střední 59, 602 00 Brno, obor – vlásenkář, maskér

Ivana Kalová – Gymnázium Brno, Slovanské náměstí 7, 612 00 Brno, obor – jazykové gymnázium

Lucie Kaňová – Gymnázium Brno, Křenová 36, 602 00 Brno, obor – gymnázium

Anastázie Lokajová – Střední škola zahradnická a technická Litomyšl, T. G. Masaryka 659, 570 13 Litomyšl, obor – chovatel cizokrajných zvířat

Bára Machalíková – Střední odborná škola podnikání a obchodu, Rejskova 2987/4, 796 01 Prostějov, obor – sportovní management

Lucia Adéla Švancarová – Umělecká průmyslová škola Uherské Hradiště, Všehrdova 267, 686 01 Uherské Hradiště, obor – průmyslový design

Veronika Voráčová – Střední škola Brno, Charbulova 1072/106, 618 00 Brno, obor – aranžér