Jdi na obsah Jdi na menu

Sloupský vodník 2014

12. 4. 2014

V pátek 4. dubna 2014 se konal v ZŠ Sloup 1. ročník „Sloupského vodníka“ – soutěž ve volném stylu plavání  pro žáky 1. stupně. Organizace celé akce proběhla na jedničku, za což patří ZŠ Sloup velký dík.

ZŠ Lipovec reprezentovali vítězové školního kola,  v první kategorii  David Trávníček (2. tř.),  Aleš Musil (1. tř.),  Gabriela Musilová (3. tř.) a Vendula Benešová (2. tř.),  ve druhé kategorii Radek Trávníček (5. tř.), Tomáš Dvořák (4. tř.),  Žaneta Plisková (4. tř.) a Veronika Voráčová (5. tř.). Byli jsme moc rádi, že nám ZŠ Sloup umožnila uspořádat  školní kolo v jejich plaveckém bazénu, kde si žáci mohli vše vyzkoušet.

Děti plavaly 2 x 25 metrů a vybraní žáci závodili ještě ve štafetě. Uspěli jsme skvěle. Získali jsme dvě první místa, a to v mladších žácích David Trávníček (3.tř.) a ve starších žácích Radek Trávníček (5. tř.). Dále jsme vybojovali nejcennější umístění – putovní  zlatý pohár ve štafetě, kde za nás bojovali Gabriela Musilová, David Trávníček, Veronika Voráčová a Radek Trávníček. Za skvělý výkon našich žáků vděčíme v neposlední řadě také plaveckým oddílům, které někteří  navštěvují ve svém volném čase - KPS Vyškov a ASK Blansko.