Jdi na obsah Jdi na menu

Školská rada

5. 9. 2016

Funkční období – 3 roky.

Za pedagogické pracovníky: (od 1. 11. 2017)

Mgr. Eva Veselá                 

Mgr. Karla Cabalová                 

Mgr. Jana Kolmačková     

 

Za rodiče: (od 26. 11. 2018)

Dagmar Průchová                         

Josef Beneš                                

Mgr. Anna Musilová                              

 

Za zřizovatele: (od 19. 3. 2019)

Ing. Martin Uzel                                  

Vojtěch Zouhar                              

Miroslav Sedlák                  

 

datum poslední změny 19.3. 2019