Soutěže v SŠ TEGA opět začínají.....

6. 10. 2014

logolink---komplet.jpg

V úterý 30.9.2014 se vybraní žáci 7.třídy naší školy zúčastnili na SŠ TEGA v Blansku soutěže v elektrotechnice. Tato soutěž je pořádána v rámci projektu „Perspektiva technického vzdělávání“ pro žáky 7. , 8. a 9.tříd,a letošním rokem bude tento tříletý projekt ukončen.

Za naši školu byly vybrány dvě dvojice,Karel Voráč a Jindřich Vondál a druhá dvojice Jan Kovařík a Tomáš Pořízka. Soutěžili s úkolem sestrojit dle obrázku pomocí stavebnice velký plošný obvod,v daném čase,aby fungoval.

p9300001.jpg

Jelikož se soutěže zúčastnilo 12 ZŠ okresu Blansko,kdy z každé školy byly vyslány vždy dvě dvojice,tak nás o to více těší,že Karel s Jindrou obsadili ve velké konkurenci celkové 5.místo a Honza s Tomášem také velmi pěkné 7.místo.

Tímto jim naše škola děkuje za vzornou reprezentaci školy. Děkujeme.

p9300002.jpg