Nejlepší žáci
Slavnostní vyhlášení nejlepších žáků
Ve čtvrtek 25. června proběhlo v Sokolovně slavnostní vyhlášení nejlepších žáků naší školy. Tato výjimečná a důstojná událost se nesla ve velmi příjemné a slavnostní atmosféře.
Akce se zúčastnili také zástupci obecního úřadu a ocenění žákům osobně předával pan starosta. Celé odpoledne mělo velkolepý ráz a bylo krásným vyjádřením uznání za celoroční práci a úsilí našich žáků.
Ocenění za jednotlivé ročníky získali:
- 1. třída: Samuel Petržela
- 2. třída: Sofie Pernicová
- 3. třída: Loreta Kostková
- 4. třída: Jiří Petlach
- 5. třída: Terezie Petlachová
- 6. třída: Julie Hrstková
- 7. třída: Kateřina Maňoušková
- 8. třída: Karolína Pírková
- 9. třída: Monika Kolmačková
Všichni ocenění žáci v průběhu školního roku vynikali nejen studijními výsledky, ale také aktivním zapojením do soutěží, ochotou pracovat pro třídní kolektiv a bohatou mimoškolní činností. Jsou inspirací a příkladem pro své spolužáky.
Za 9. třídu byli navíc slavnostně přijati a oceněni i další vyznamenaní žáci: Aneta Bezděková, Klára Ježková, Monika Kolmačková, Tereza Kouřilová, Adam Pernica, Elen Sedláková, Ema Slezáková, Emili Slouková, Marie Ševčíková, Michal Školař a David Zouhar.
Děkujeme všem oceněným žákům za vzornou reprezentaci školy a přejeme jim mnoho dalších úspěchů.
Bylo to krásné a příjemné odpoledne, na které budeme rádi vzpomínat.
Fotografie ZDE.
