Jdi na obsah Jdi na menu

Výlety páťáků

23. 6. 2026

Výlety páťáků

 

Uskutečnily se hned dva. Nejdříve jsme měli namířeno do Jedovnic. Začali jsme pěším výletem okolo rybníka Olšovce a skončili jsme na dětském hřišti. Samozřejmě ani zmrzlina nechyběla.

O deset dnů později jsme navštívili Punkevní jeskyně. K nim jsme se od Skalního mlýna svezli vláčkem. Po prohlídce jeskyní a plavbě na lodičkách jsme vyjeli lanovkou k Hornímu můstku, odkud jsme se podívali do propasti Macocha. Součástí výletu byla i návštěva Domu přírody, kde jsme absolvovali komentovanou prohlídku o Moravském krasu a zhlédli 3D film o tamní přírodě.

Počasí jsme měli luxusní, žádný úraz se nestal, oba výlety se vydařily.

                                                                                                 Jana Kolmačková, učitelka 5. třídy

Fotografie ZDE.