Výlety páťáků
Výlety páťáků
Uskutečnily se hned dva. Nejdříve jsme měli namířeno do Jedovnic. Začali jsme pěším výletem okolo rybníka Olšovce a skončili jsme na dětském hřišti. Samozřejmě ani zmrzlina nechyběla.
O deset dnů později jsme navštívili Punkevní jeskyně. K nim jsme se od Skalního mlýna svezli vláčkem. Po prohlídce jeskyní a plavbě na lodičkách jsme vyjeli lanovkou k Hornímu můstku, odkud jsme se podívali do propasti Macocha. Součástí výletu byla i návštěva Domu přírody, kde jsme absolvovali komentovanou prohlídku o Moravském krasu a zhlédli 3D film o tamní přírodě.
Počasí jsme měli luxusní, žádný úraz se nestal, oba výlety se vydařily.
Jana Kolmačková, učitelka 5. třídy
Fotografie ZDE.
