Další školení v projektu

18. 3. 2015

Projekt „Digitálně a interaktivně“

Naše škola pokračuje dále v činnosti jednoho z hlavních současných projektů,jehož cílovou skupinou jsou učitelé a hlavním přínosem bude technické vybavení školy v rámci ICT. Hlavní patronát nad naší školou má SŠ Artecon v Prostějově,kde probíhá školení vybraných osob a dále probíhají školení přímo na naší škole. Veškerá spolupráce a realizace projektu je v rukou Mgr. Hany Buchtové a Mgr.Marka Hally,kteří jsou zodpovědni za hladký průběh a koordinaci projektu. Součástí projektu je dodávka několika kusů NTB Lenovo pro potřeby učitele, zabezpečí elearningového školení všech učitelů a dodávka didaktických programů pro školu. Během jednotlivých školení se učitelé učí práci s AV médii. Tento projekt bude ukončen v červnu 2015. Dne 11.3.2015 pokračovalo školení učitelů na naší škole s panem Martinem Fráňou. Školení se týkalo operačního systému Win 8.1 a dotykových NTB Lenovo,vytvoření účtů pro e-learning na Cloudovo úložiště apod.

img_0011.jpgimg_0012.jpg