Jdi na obsah Jdi na menu

Doučování žáků škol – Realizace investice 3.2.3 Národního plánu obnovy

Název programu:

Doučování žáků škol – Realizace investice 3.2.3 Národního plánu obnovy

Investice reaguje na potřebu podpory vzdělávání žáků ohrožených školním neúspěchem
v reakci na nemožnost realizace prezenční výuky ve školách během pandemie covid-19.

Financováno Evropskou unií – Next Generation EU.

 

Cíl programu

Cílem programu je zajistit přednostní doučování žákům, kterým hrozí školní neúspěch či v extrémním případě vypadnutí ze vzdělávání nebo u nich došlo k vážnému zhoršení výsledků vzdělávání. Sledován je nejen prospěch, ale také základní přehled v tématech, schopnost navázat na další očekávané znalosti.

 

Komu je doučování určeno?

Program je určen především pro žáky ohrožené školním neúspěchem, zejména žáky s nevyhovujícím domácím zázemím či klesající motivací. Podpora směřuje i k dalším žákům, kteří nemusí zaostávat v prospěchu nijak významně, ale i tak je období distanční výuky zasáhlo.

 

Informace k povinne publicite NPO - ke stažení

priloha_997425325_4_priloha4_msmt-plakat-a4-k-publicite-npo-1.png