SŠ TEGA - soutěže

29. 11. 2014

Dne 23.10.2014 se v rámci projektu "Perspektiva technického vzdělávání" konala na SŠ TEGA soutěž pro žáky 8.tříd. Tentokrát byla nachystána soutěž strojírenská. Z každé školy byli vybráni jen 3 žáci. Naši školu reprezentovali D.Jakubec,P.Lokaj a milé překvapení,že se zúčastnila i dívka - Š.Plisková. Soutěž již měla nejen praktickou část,ale i teoretický test. Nejlépe se umístil z našich žáků Dominik Jakubec(11.místo z celkového počtu 33 žáků),Šárka skončila na 21.místě a Petr Lokaj,tentokrát neměl svůj den než na soutěži elektro, a skončil až za Šárkou na 23.místě. Dominik se již v 7.třídě umístil na předních místech a pro Šárku je toto umístění vlastně vítězstvím,neboť dívek z 33 žáků bylo jen 4. Takže žádný strach ze soutěžení s chlapci.

Dne 25.11.2014 se konala další soutěž v pořadí,teď pro žáky 9.třídy v oblasti elektro. Opět 3 žáci za každou školu absolvovali teoretickou i praktickou část. Od nás jeli soutěžit Daniel Tesař,Jakub Nešpůrek a Lída Ševčíková(pravidelná trojice i na strojírenské soutěži). Nejlépe skončil Jakub na 13.místě,Lída s Danielem skončily v 9.ročníku bohužel na svých nejhorších postech,od 7.třídy(23. a 24.místo). Tentokrát bylo 30 účastníků a holek pouze 7. Tímto opět velká poklona Lídě za odvahu a vyzkoušet si soutěžení mezi chlapci.

fotografie0032.jpg  fotografie0033.jpg