Čertí škola

8. 12. 2023

V úterý 5. prosince se třetí třída proměnila na třídu plnou čertic a čertíků. Nevypadali vůbec strašidelně, naopak spíš vesele. V podobném duchu probíhalo i úterní vyučování. Děti plnily zapeklité úkoly z českého jazyka, matematiky i angličtiny. Pracovaly ve skupinách a za splněné úkoly získávaly body. Na konci vyučování proběhlo vyhodnocení všech čertovských aktivit, které děti absolvovaly, a předání drobných odměn.

Během dopoledne děti také netrpělivě vyhlížely školního Mikuláše i jeho doprovod. Ten při návštěvě třeťáků překvapivě věděl o všech hodných i neposedných dětech. Některé pochválil, jiným domlouval kvůli nepozornosti během vyučování. Se všemi se nakonec rozloučil drobnou sladkostí.

Věřím, že si děti odnesly na tento den pěknou vzpomínku a mnozí také čertovskou jedničku.

Jana Kolmačková, učitelka 3. třídy