Jdi na obsah Jdi na menu

Lyžařský výcvik v Karlově pod Pradědem

Lyžařský výcvik v Karlově pod Pradědem se mi moc líbil. Prožili jsme spousty zábavy, zdokonalili jsme se v lyžování a zažili krásně strávený čas v podhorském prostředí. Na lyžování jsme měli naši paní učitelku a střídal se u nás i pan instruktor, který nás naučil především správný postoj a základní věci, co bychom měli vědět i umět.  

Nemohu zapomenout na pana kuchaře, který nám každý den připravoval výborné snídaně, obědy i večeře. A kdybychom měli na něco dalšího chuť, tak jsme si mohli zakoupit i další různé pochutiny. Počasí nám ve středu moc nepřálo, protože pršelo, ale ostatní dny se nám lyžovalo báječně. Jako každým rokem jsem si výcvik užila a nikdy na něho nezapomenu.

  

Karolína Petruželová, 9. tř.

Fotografie ZDE