Pan kuchař vaří ve škole

9. 4. 2024

V pátek 5.4. do naší školy opět po roce zavítal pan Zbyněk Diatka, mistr kuchař ve svém oboru. Připravil spolu s našimi milými kuchařkami výborný oběd, a to cizrno-brokolicovou polévku s krutóny a pečené vepřové kotlety se švestkovou omáčkou, celozrnným knedlíkem. Musím podotknout, že naše paní kuchařky vaří velmi dobře a jídlo nám chutná, i když pro nás oběd připravují samy.

Pan Diatka byl velmi milým společníkem pro všechny v jídelně. Rád vysvětlil přípravu jídla, přísady, zajímal se i o názory strávníků a měl pořád úsměv na tváři. Svou přítomností potěšil  i děti v dětské skupině a v mateřské školce, kterou také navštívil. Už teď se těšíme opět na příští rok a jsme zvědaví, co pro nás všichni v kuchyni uvaří