Jdi na obsah Jdi na menu

Předání slabikářů žákům 1. třídy

Letošní datum 4. 12. 2023 bylo pro žáky první třídy velice významné. Jejich třídu navštívil pan ředitel Mgr. Tomáš Vintr a paní zástupkyně Mgr. Hana Buchtová, aby jim slavnostně předali jejich první slabikáře. Každý žák obdržel z rukou pana ředitele  svůj vlastní slabikář – důkaz toho, že již každý prvňáček umí nejen písmenka, ale také slabiky, slova a dokonce již věty. Slabikář je  důležitá učebnice, která dokazuje, že prvňáčci  mají za sebou spoustu snahy, úsilí a práce. To také potvrdila jejich paní učitelka třídní Mgr. Zdeňka Bejčková, která se žáky 1. třídy moc hezky pracuje a je jejich laskavým průvodcem nejen světem písmenek.

Přejeme všem žákům hodně pěkných přečtených knih, spoustu krásných a příjemných chvil strávených nad stránkami a nekonečné množství nových a zajímavých informací . Držíme palce, aby je čtení bavilo, obohacovalo je a bylo pro ně neodmyslitelnou součástí jejich života.

 

 Mgr. Hana Buchtová, ZŘŠ

Fotografie ZDE