Jdi na obsah Jdi na menu

PŘESPOLNÍ BĚH V PODOMÍ

V úterý 26. září se naši žáci zúčastnili přespolního běhu, který pořádala ZŠ Podomí pro školy ve sdružení Cirsium. V lesích nedaleko rybníku Raják byly připraveny náročné tratě, jak terénem, tak převýšením. Počasí bylo oproti minulým ročníkům téměř dokonalé a i mlha, která nás po příjezdu přivítala, se brzy rozpustila.

V minulém roce se nám tu příliš nedařilo a pouze jednou jsme se umístili „na bedně“, a proto jsme sem přijeli bez velkých ambicí, ale s odhodláním naše výsledky vylepšit. Nakonec z toho mírné zlepšení přece jen bylo, jelikož se podařilo získat jedno 2. a dvě čtvrtá místa. I když v celkovém pořadí škol jsme skončili na posledním šestém místě.

Všem zúčastněným moc děkuji za reprezentaci školy!

 

Výsledky naších žáků v jednotlivých kategoriích:

Kategorie I (2. a 3.třída)

10. místo – Štěpán Kunc

15. místo – Jan Hořava

16. místo – Tereza Zouharová

 

Kategorie II (4. a 5.třída)

11. místo – David Felkl

14. místo – Max Švéda

16. místo - Michal Slouka

 

Kategorie III a IV. ( 6. a 7. třída)

dívky -  2. místo – Adéla Jančíková

              4. místo – Tereza Kouřilová

            10. místo – Klaudie Křenková

chlapci – 4. místo – Patrik Preisner

                5. místo - Michal Matuška

                 16. místo – Vojtěch Šmíd

 

Kategorie V. a VI. ( 8. a 9.třída)

dívky – 12. místo – Pavla Čejková

13. místo – Tereza Hallová

             16. místo - Kateřina Zouharová

chlapci – 13. místo – Martin Mazánik

15. místo – Jan Starý

17. místo -  Šimon Kolář

 

FOTOGRAFIE ZDE