Jdi na obsah Jdi na menu

TURNAJ CIRSIA VE FLORBALE JEDOVNICE

26. 2. 2024

V pátek 23. února 2024 se konal turnaj ve florbale v rámci sdružení škol Cirsium. Pořádala ho základní škola v Jedovnicích a byl určen pro žáky 2.stupně. Tento rok jsme to pojali dle Coubertinovského hesla, že není důležité vyhrát, ale zúčastnit se. Reprezentoval nás velmi mladý výběr tvořený převážně žáky 7. třídy, který do Jedovnic jel s cílem zejména získat zkušenosti pro další ročníky. V turnaji jsme obsadili poslední 6. místo, což příští rok určitě vylepšíme. Za snahu a nasazení si všichni zúčastnění zaslouží pochvalu.

 

Složení týmu

9. třída: Jan Jančík

8. třída: Richard Cabal, Vladimír Schuster, Jan Starý

7. třída: Michal Matuška, Matyáš Piňos, Patrik Preisner, Michal Školař, Jan Vidrmert

 

Výsledky a střelci branek:

Lipovec – Sloup 0:5

Lipovec – Jedovnice 0:4     

Lipovec – Ostrov 0:3          

Lipovec – Podomí 0:5

Lipovec – Křtiny 0:7   

 

Konečné pořadí:

1. Sloup         2. Podomí      3. Jedovnice       4. Křtiny     5.Ostrov        6. Lipovec

 

Fotografie ZDE